Nasza oferta...

Hurt paliw - ON OIL, PB95

Naszą główną ofertą działalności jest sprzedaż hurtowa paliw, którą prowadzimy od początku istnienia naszej firmy. Specjalizujemy się w sprzedaży paliw płynnych ON OIL, PB95. Zaopatrując się w paliwa w rafineriach krajowych i koncernach międzynarodowych gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów każdorazowo potwierdzoną świadectwem jakości.

Dowozimy do klienta

Dysponujemy nowoczesnym oraz bardzo dobrze wyposażonym zapleczem transportowym, które umożliwia nam dowóz paliwa w na terenie województwa zachodnipomorskiego oraz lubuskiego. Dzięki temu możemy zapewnić stabilną współpracę, efektywność kosztową oraz wysoki standard usług zarówno dużym koncernom paliwowym, jak i małym podmiotom gospodarczym.

Stacje paliw

Prowadzimy dwie stacje paliw: która mieści się w Pyrzycach przy ul. Lipiańskiej 30 oraz w Barlinku przy ul. Szosa 10. Zapewniamy klientowi kompleksową obsługę poprzez sprzedaż paliw płynnych w pełnym asortymencie: benzyna bezołowiowa 95, olej napędowy, gaz LPG (propan, butan). Paliwo, którym dysponujemy, pochodzi z niemieckich rafinerii.